Průběh zápisu do 1. ročníku + el. přihláška 28.2.2024

Průběh zápisu do 1. ročníku + el. přihláška

PRŮBĚH ZÁPISU DO 1. ROČNÍKU ZŠ DOLNÍ BENEŠOV

PRO ŠKOLNÍ ROK 2024 - 2025

Vedení základní školy oznamuje rodičům žáků budoucích 1. tříd, že zápis k povinné školní docházce proběhne ve škole, a to osobně i s dětmi v pátek 5. 4. 2024 v době od 14. do 18. hodin v budově na Nádražní 134. Žádáme zákonné zástupce, aby se dostavili k zápisu nejpozději v 17:30 hod.

Žádáme také rodiče, aby předem vyplnili elektronickou přihlášku na webových stránkách školy. Aktivní bude od 15. 3. 2024.

Elektronická přihláška "ZDE"

Tuto přihlášku vytiskněte a vyplňte ručně chybějící údaje a podpis. Rodičům, kteří nemají možnost přihlášku vytisknout, přihlášku vytiskneme přímo v den konání zápisu.

S sebou na zápis: občanský průkaz, kopii rodného listu dítěte (pokud nemáte možnost pořídit kopii, nakopírujeme si ve škole) a přihlášku.

Kontakt na školu:

E-mail: info@zsdolnibenesov.cz