Distanční výuka od 1. 3. 2021 - obědy 27.2.2021

Distanční výuka od 1. 3. 2021 - obědy

Vláda České republiky se na svém zasedání usnesla na vydání krizového opatření, kterým se zakazuje osobní přítomnost žáků na vzdělávání ve škole od 1. března 2021. Všichni žáci naší školy tedy budou vzděláváni distančním způsobem.

Žáci při distanční výuce mají možnost odebírat obědy za dotovanou cenu výdejním okénkem a to do vlastních jídlonosičů. Takto je to umožněno od počátku distanční výuky a mnozí žáci tuto možnost využívají. Výdej se provádí výdejním okénkem na hlavní škole - Nádražní 134 a to v době od 12:00 do 14:00 hod. a také výdejním okénkem ve škole v Zábřehu. Zákonní zástupci ale musí žákům obědy v případě zájmu přihlásit sami! Pokud budete mít o oběd pro děti zájem, kontaktujte vedoucí školní kuchyně na telefonním čísle 553 651 193 nebo můžete obědy nahlásit elektronicky.

Přeji vám všem hodně zdraví a doufám, že se děti co nejdříve vrátí ke klasické výuce do školy.

Leon Hahn, ředitel školy