Informace o výuce během Nouzového stavu 1.10.2020

Informace o výuce během Nouzového stavu

V návaznosti na usnesení vlády č. 957 ze dne 30. září 2020, kterým vláda vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky nouzový stav, a dle mimořádného opatření č. 26/2020 Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě bude režim vzdělávání s účinností ode dne 5. října 2020 do 18. října 2020 (nebo do odvolání) na naší škole upraven takto:

1) Součástí vzdělávání nebude zpěv, v hodinách  hudební výchovy bude probírána pouze hudební teorie.

2) Na druhém stupni základní školy nebudou součástí vzdělávání sportovní činnosti, žáci budou v hodinách tělesné výchovy a volitelných předmětů chodit s vyučujícími na zdravotní vycházky. Na prvním stupni probíhá výuka klasické tělesné výchovy.

3) Veškeré mimoškolní aktivity či zájmové útvary pořádané školou budou probíhat dle nařízení ve vnitřních prostorách do počtu 10 osob včetně vedoucího útvaru a ve venkovních prostorách do počtu 20 osob včetně vedoucího útvaru.