Konzultace 11. a 12. 1. 2022 5.1.2022

Konzultace 11. a 12. 1. 2022

Dne 11. a 12. 1. 2022 proběhnou konzultační dny. Z důvodu bezpečnosti ohledně Covidu-19 proběhnou tyto konzultace opět online formou.

Všem žákům budou do Gmailu zaslány přihlašovací tabulky ke konkrétním učitelům a budete si moci rezervovat konkrétní čas pro individuální konzultaci na oba dva dny.

V Gmailu i Dm Softwaru naleznete odkaz pro přihlášení k online schůzce s konkrétním učitelem, stačí na odkaz pouze kliknout, budete do hovoru přesměrováni a poté kliknete na zelené tlačítko „Připojit se“.

Konzultace budou probíhat po 10 minutových blocích a moc prosím rodiče o dodržení těchto časových limitů, po uplynutí vyhrazené doby bude hovor přerušen.

Rezervační tabulky budou aktivní do úterý 14:30 hod., poté opět po skončení konzultací a zase do středy 14:30 hod.

Pokud se stane, že se termíny zaplní, kontaktujte prosím Emailem nebo zprávou do Dm Softwaru (elektronická žákovská knížka) konkrétního pedagoga a bude po domluvě sjednán jiný individuální termín. Kontakty na pedagogy najdete na webu školy.

Leon Hahn, ředitel školy