Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

Konzultace 16. a 17. 5. 2023 10.5.2023

Konzultace 16. a 17. 5. 2023


Vážení zákonní zástupci,

dne 16. a 17. 5. 2023 proběhnou konzultační dny v době od 15:00 do 17:00. Konzultace opět  nabídneme jak osobně tak online na konkrétní čas (10 minutové intervaly).

Vyšší stupeň: 

  • úterý 16. 5. - konzultace osobně na budově hlavní školy
  • středa 17. 5. - konzultace online formou

Nižší stupeň:

  • úterý 16. 5. - konzultace online formou
  • středa 17. 5. - konzultace osobně na budově červené školy a v Zábřehu    

Všem žákům budou do Gmailu zaslány přihlašovací tabulky ke konkrétním učitelům a budete si moci rezervovat konkrétní čas pro individuální konzultaci na oba dva dny (osobně i online). Tabulku musíte mít otevřenou účtem žáka, jinak se nebudete moci zapsat. 

V Gmailu i Dm Softwaru naleznete odkaz pro přihlášení k online schůzce s konkrétním učitelem, stačí na odkaz pouze kliknout, budete do hovoru přesměrováni a poté kliknete na zelené tlačítko „Připojit se“. Opět v Meetu musíte být přihlášení přes účet žáka. 

Konzultace budou probíhat po 10 minutových blocích a moc prosím zákonné zástupce o dodržení těchto časových limitů.

Rezervační tabulky budou aktivní do úterý 14:30 hod., poté budou  opět aktivní po skončení konzultací a zase do středy 14:30 hod.

Pokud se stane, že se termíny zaplní, kontaktujte prosím Emailem nebo zprávou do Dm Softwaru (elektronická žákovská knížka) konkrétního pedagoga a po domluvě bude sjednán jiný individuální termín. Kontakty na pedagogy najdete na webu školy.

Martina Jakubčíková, zástupkyně ředitele školy


Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít