Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

Konzultace 19. a 20. 3. 2024 4.3.2024

Konzultace 19. a 20. 3. 2024


Vážení zákonní zástupci,

dne 19. a 20. 3. 2024 proběhnou konzultační dny v době od 15:00 do 17:00. Konzultace opět  nabídneme jak osobně tak online na konkrétní čas (10 minutové intervaly).

Hlavní škola: 

  • úterý 19. 3. - konzultace osobně 
  • středa 20. 3. - konzultace online formou

Zábřeh

  • úterý 19. 3. - konzultace online formou
  • středa 20. 3. - konzultace osobně     

Všem žákům budou do Gmailu zaslány přihlašovací tabulky ke konkrétním učitelům a budete si moci rezervovat konkrétní čas pro individuální konzultaci na oba dva dny (osobně i online). Tabulku musíte mít otevřenou účtem žáka, jinak se nebudete moci zapsat. 

V Gmailu i Dm Softwaru naleznete odkaz pro přihlášení k online schůzce s konkrétním učitelem, stačí na odkaz pouze kliknout, budete do hovoru přesměrováni a poté kliknete na zelené tlačítko „Připojit se“. Opět v Meetu musíte být přihlášení přes účet žáka. 

Konzultace budou probíhat po 10 minutových blocích a moc prosím zákonné zástupce o dodržení těchto časových limitů.

Rezervační tabulky budou aktivní do úterý 14:30 hod., poté budou  opět aktivní po skončení konzultací a zase do středy 14:30 hod.

Pokud se stane, že se termíny zaplní, kontaktujte prosím Emailem nebo zprávou do Dm Softwaru (elektronická žákovská knížka) konkrétního pedagoga a po domluvě bude sjednán jiný individuální termín. Kontakty na pedagogy najdete na webu školy.

Martina Jakubčíková, zástupkyně ředitele školyKalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít