Konzultace 23. a 24. 11. 2021 16.11.2021

Konzultace 23. a 24. 11. 2021

Dne 23. a 24. 11. 2021 proběhnou konzultační dny. Jelikož se nám minulý rok osvědčily konzultace online formou, nabídneme vám tento rok konzultace jak osobně tak online. Z důvodu bezpečnosti ale nabídneme i osobní konzultaci na konkrétní čas (10 minutové intervaly).

Vyšší stupeň:

• 23. 11. úterý budou konzultace osobně na budově hlavní školy
  • 24. 11. středa budou konzultace online formou

Nižší stupeň:

• 23. 11. úterý budou konzultace online formou
  • 24. 11. středa budou konzultace osobně na budově červené školy a v Zábřehu

Všem žákům budou do Gmailu zaslány přihlašovací tabulky ke konkrétním učitelům a budete si moci rezervovat konkrétní čas pro individuální konzultaci na oba dva dny (osobně i online).

V Gmailu i Dm Softwaru naleznete odkaz pro přihlášení k online schůzce s konkrétním učitelem, stačí na odkaz pouze kliknout, budete do hovoru přesměrováni a poté kliknete na zelené tlačítko „Připojit se“.

Konzultace budou probíhat po 10 minutových blocích a moc prosím rodiče o dodržení těchto časových limitů, po uplynutí vyhrazené doby bude hovor přerušen.

Rezervační tabulky budou aktivní do úterý 14:30 hod., poté opět po skončení konzultací a zase do středy 14:30 hod.

Pokud se stane, že se termíny zaplní, kontaktujte prosím Emailem nebo zprávou do Dm Softwaru (elektronická žákovská knížka) konkrétního pedagoga a bude po domluvě sjednán jiný individuální termín. Kontakty na pedagogy najdete na webu školy.

Leon Hahn, ředitel školy