Mažoretky MK Ballerisimo Hlučín 10.6.2022

Velký úspěch na letošním Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu zaznamenal klub mažoretek MK BALLERISIMO Hlučín. Vybojoval celkem 23 medailí a pyšní se několikanásobným titulem Mistryně České republiky v mažoretkovém sportu pro rok 2022. Letošní sezóna je pro hlučínský mažoretkový klub MK Ballerisimo Hlučín nejúspěšnější v celé sportovní historii klubu. Uspěly nejen na mistrovství, ale také na mnoha celostátních i mezinárodních soutěžích. Děvčata nyní čeká soutěž v Polsku a v srpnu také sportovní soustřední a následně Mistrovství světa, kde bude Ballerisimo Hlučín reprezentovat Českou republiku.

Mezi úspěšné mažoretky klubu MK Ballerisimo Hlučín patří žákyně Viktorie Thiemlová.

V MK Ballerisimu Hlučín trénuje pod vedením zkušených trenérek 80 děvčat ve věku od 4 do 25 let. Kromě práce s hůlkou a třásněmi absolvují také tréninky pohybové a taneční průpravy, baletu a gymnastiky. Ballerisimo se těší na všechna nová děvčata jakéhokoliv věku, která by se chtěla stát součástí klubu. Informace naleznete na www.ballerisimo.cz.