Pololetní hodnocení 27.1.2021

Pololetní hodnocení

Vážení rodiče a žáci,

dle doporučení MŠMT pro hodnocení žáků za 1. pololetí školního roku 2020/2021 zasíláme informace k předávání výpisu z vysvědčení:

- papírový výpis vysvědčení dostanou ve čtvrtek 28. 1. jen 1. a 2. ročníky

- ostatní žáci (3. - 9.  ročník) mohou své známky na vysvědčení najít v elektronické žákovské knížce (DM Software) a to:

1) Mobilní aplikace - modrá ikonka s názvem Vysvědčení, umístěna dole v aplikaci.

2) Na počítači - internetová stránka (https://portal.dmsoftware.cz/) - Hodnocení - Výpis hodnocení - Hodnocení žáka - zde modrý sloupec na konci tabulky, název Uz.

Žáci 3. až 9. ročníku dostanou výpis z vysvědčení do ruky dle pokynů MŠMT do 3 dnů od osobní přítomnosti ve škole.

O případných úpravách provozu škol od 1. února 2021 rozhodne Vláda ČR ve středu 27. ledna 2021. Do konce týdne bychom zaslali organizační pokyny.

Martina Jakubčíková, ZŘŠ