Provoz školy od 4. 1. 2021 28.12.2020

Provoz školy od 4. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

Vláda České republiky se na svém zasedání usnesla na vydání krizového opatření, kterým se opět omezuje osobní přítomnost žáků na vzdělávání do 10. ledna 2021. Dovolte, abych Vás seznámil s informacemi o provozu na naší škole.

1. a  2. ročníky:

- výuka probíhá normálně prezenčně ve škole za dodržení všech bezpečnostních opatření (roušky, rozestupy, mytí rukou, dezinfekce, větrání,….)

-  školní družina je v provozu včetně ranní družiny (bude dodržena homogenita jednotlivých skupin a všechna bezpečnostní opatření)

- žáci 1. a 2. ročníků mají normálně zajištěno stravování ve své výdejně

3. – 9. ročníky:

- Je zakázána osobní přítomnost ve škole, žáci se vzdělávají distančně

- Třídní učitelé zajistí předání informací žákům ohledně on-line hodin a rozvrhu hodin

- Žáci mají od 4. ledna automaticky odhlášeny obědy

- !!! Žáci při distanční výuce mají možnost odebírat obědy za dotovanou cenu výdejním okénkem a to do vlastních jídlonosičů. Bude to takto umožněno pro všechny žáky 3. -9. ročníku od úterka 5. 1. 2021, ale pouze výdejním okénkem na hlavní škole- Nádražní 134 a to v době od 12:00 do 14:00 hod. Zákonní zástupci ale musí žákům obědy v případě zájmu přihlásit sami! V pondělí 4. 1. bude výdejní okénko mimo provoz z důvodu kompletní dezinfekce prostor výdejny.

Toto jsou důležité informace ohledně systému výuky od pondělí 4. 1. 2021. V případě potřeby neváhejte kontaktovat vedení školy či kancelář školy.