Provoz školy od pondělí 30. 11. 2020 24.11.2020

Provoz školy od pondělí 30. 11. 2020

od pondělí 30. listopadu se mohou do základních škol vrátit k prezenční výuce žáci všech ročníků na základě informací z MŠMT, které jsme obdrželi v pátek 20. 11. 2020. Samotný dokument najdete v příloze. Žáci 1. stupně (1. – 5. třída) a 9. tříd budou mít prezenční výuku denně, ostatní ročníky (6., 7. a 8. třída) budou mít střídání prezenční výuky a distanční výuky po týdnech (viz níže).

Zábřeh:

Výuka v plném rozsahu při dodržení bezpečnostních opatření. Je zakázán zpěv a veškerá sportovní činnost, povoleny a doporučeny jsou zdravotní vycházky na čerstvém vzduchu. Školní družina zvlášť pro 2 homogenní skupiny – 2 vychovatelky. Obědy budou vydávány prezenčně- harmonogram bude upřesněn.

Červená škola:

Výuka v plném rozsahu při dodržení bezpečnostních opatření. Je zakázán zpěv a veškerá sportovní činnost, povoleny a doporučeny jsou zdravotní vycházky na čerstvém vzduchu. Školní družina včetně ranní družiny zvlášť pro 4 homogenní skupiny. Obědy budou vydávány prezenčně - harmonogram bude upřesněn.

Hlavní škola:

9. ročníky- každodenní prezenční výuka dle řádného rozvrhu

6.A , 7.A , 8.A - prezenční výuka v lichém týdnu (začínají 30. 11. 2020)

- distanční výuka v sudém týdnu

6.B , 7.B , 8.B - prezenční výuka v sudém týdnu (začínají 7. 12. 2020)

- distanční výuka v lichém týdnu

Ve školní jídelně budou obědy vydávány prezenčně žákům při prezenční výuce dle harmonogramu (bude upřesněn ve škole) a pedagogickým pracovníkům.

Žákům při distanční výuce bude zachován výdej obědů výdejním okénkem na Hlavní škole (Nádražní ulice)  - nově od 12:00 do 12:30 hod.

!!! Všichni žáci naší školy, kteří chodili před uzavřením školy na obědy, jsou automaticky od pondělí 30. 11. 2020  na obědy přihlášeni (včetně žáků na distanční výuce). Případné odhlášení je nutné provést samostatně.

Žáci, pedagogové i správní zaměstnanci jsou povinni nosit ve všech prostorách roušky. Je zakázán zpěv a sportovní činnosti (nahradí se vycházkami). Povoleny a doporučeny jsou zdravotní vycházky na čerstvém vzduchu.