Testování žáků od 3. 1. 2022 28.12.2021

Testování žáků od 3. 1. 2022

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

dnes obdržela škola datovou schránkou nové informace Ministerstva školství ohledně testování žáků a zaměstnanců škol s účinností od 3. 1. 2022.

Vláda na svém zasedání 22. 12. 2021 schválila Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které mění systém testování žáků, studentů a zaměstnanců škol.

V období od 3. do 16. ledna 2022 proběhne testování žáků a zaměstnanců škol 2x v týdnu a to v pondělí a ve čtvrtek.

Od 17. ledna proběhne testování 1x týdně a to vždy v pondělí.

Nově se testují i žáci a zaměstnanci škol, kteří mají dokončené očkování nebo jsou v ochranné lhůtě po prodělání nemoci.

Vláda ČR bude zasedat ještě 29. 12. 2021 a případné úpravy výše uvedených informací či jejich doplnění Vám sdělím neprodleně po dodání z Ministerstva školství.

Děkuji Vám všem za dosavadní spolupráci a doufám, že nový rok bude pro nás všechny alespoň trochu příznivější.

Leon Hahn, ředitel školy