• INFORMACE K TESTOVÁNÍ UCHAZEČŮ - přijímací zkoušky

INFORMACE K TESTOVÁNÍ UCHAZEČŮ - přijímací zkoušky 15.4.2021

INFORMACE K TESTOVÁNÍ UCHAZEČŮ - přijímací zkoušky

Dobrý den,

posílám informace ohledně testování žáků 9. ročníků na COVID-19.

Pro přijímací zkoušky na střední školy platí mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, které vyžaduje pro účast na přijímacích zkouškách doložení potvrzení o negativním výsledku testu na COVID-19, který není starší 7 dní.

Žáci, kteří budou vykonávat jednotnou přijímací zkoušku na SŠ v termínech 3.května a 4.května 2021, budou ve škole testováni ve středu 28. dubna. Testování proběhne v tělocvičně budovy hlavní školy. Žádáme žáky, aby se dostavili do školy 5 minut před zahájením testování.

9.A - 8:00

9.B - 9:00

Žáci z nižších ročníků, kteří se účastní přijímací zkoušky na víceletá gymnázia, budou testování v pátek 30. 4. 2021 v 8:00.

Žákům, kteří budou absolvovat i školní přijímací zkoušky, škola poskytne po individuální domluvě i testování v termínech, které budou splňovat podmínku platnosti testu 7 dní.

V příloze najdete INFORMACE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY K TESTOVÁNÍ UCHAZEČŮ O STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 z MŠMT.

Tyto informace se netýkají žáků, kteří nemusí vykonávat přijímací zkoušky na SŠ.

Mgr. Leon Hahn