• Informovaný souhlas k neinvazivnímu PCR testování

Informovaný souhlas k neinvazivnímu PCR testování 1.6.2021

Informovaný souhlas k neinvazivnímu PCR testování

Vážení zákonní zástupci,

laboratoř, která bude pro naši školu provádět neinvazivní PCR testování, nedopatřením uvedla v informovaném souhlasu, který jste obdrželi, chybný údaj o příjemci výsledků testů. Z tohoto důvodu byl dokument upraven a žádám Vás ještě jednou o vyplnění. Za chybu se laboratoř i škola omlouvá. Dokument obdržíte ze školy ve středu od svých dětí.

Do informovaného souhlasu byl také dopsán ještě jeden údaj, a to souhlas s poskytnutím telefonického kontaktu na zákonného zástupce. Toto jsem konzultoval i s Krajskou hygienickou stanicí. Laboratoř potřebuje Váš telefonní kontakt, aby také přímo Vám prostřednictvím SMS poslali výsledky testů a aby ho využili při případném trasování.

Děkuji vám všem za pochopení a spolupráci a doufám, že zavedení neinvazivních PCR testů ze slin bude pro žáky příjemnější.

Leon Hahn