Vzdělávání žáků 9. ročníků od 7. 6. 2021 2.6.2021

Vzdělávání žáků 9. ročníků od 7. 6. 2021

Vážení zákonní zástupci žáků 9. ročníků,

z důvodu probíhajících stavebních prací na budově hlavní školy na Nádražní ulici je z technických a bezpečnostních  důvodů na výzvu zřizovatele školy nutné od pondělí 7. 6. 2021 uvolnit 2 třídy. Jinak by nemohla probíhat kontinuálně započatá rekonstrukce střechy a došlo by k časové prodlevě.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přemístit žáky 9. ročníků do Kulturního domu, kde jsou připraveny 2 plnohodnotné učebny. Žáci by tam strávili 4-5 vyučovacích hodin (dle rozvrhu hodin, který žáci obdrží) a poté by přešli na hlavní školu, kde bude probíhat další výuka dle řádného rozvrhu včetně odpoledního vyučování.

Ve dnech kdy je odpolední vyučování (pondělí a čtvrtek), budou žáci mít po 5 vyučovací hodině hodinu volno na oběd, tak jak jsou zvyklí ve škole, a poté se sami přemístí na hlavní školu, v ostatních dnech žáky na hlavní školu odvede pedagog.

Obědy budou mít žáci normálně ve výdejně na hlavní škole. U kulturního domu jsou i stojany na kola, ale chtěl bych všechny upozornit, že si kola musí žáci zamknout a škola nenese odpovědnost za případnou ztrátu kola (stejně jako v areálu školy- Školní řád).

Učebny v kulturním době budou samozřejmě vybaveny všemi hygienickými prostředky jako ve škole.

Děkuji Vám rodičům tímto za pochopení tohoto mimořádného opatření.