Vzdělávání žáků 9. ročníků od 7. 6. 2021 | Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace.

Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

Vzdělávání žáků 9. ročníků od 7. 6. 2021 2.6.2021

Vzdělávání žáků 9. ročníků od 7. 6. 2021

Vážení zákonní zástupci žáků 9. ročníků,

z důvodu probíhajících stavebních prací na budově hlavní školy na Nádražní ulici je z technických a bezpečnostních  důvodů na výzvu zřizovatele školy nutné od pondělí 7. 6. 2021 uvolnit 2 třídy. Jinak by nemohla probíhat kontinuálně započatá rekonstrukce střechy a došlo by k časové prodlevě.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přemístit žáky 9. ročníků do Kulturního domu, kde jsou připraveny 2 plnohodnotné učebny. Žáci by tam strávili 4-5 vyučovacích hodin (dle rozvrhu hodin, který žáci obdrží) a poté by přešli na hlavní školu, kde bude probíhat další výuka dle řádného rozvrhu včetně odpoledního vyučování.

Ve dnech kdy je odpolední vyučování (pondělí a čtvrtek), budou žáci mít po 5 vyučovací hodině hodinu volno na oběd, tak jak jsou zvyklí ve škole, a poté se sami přemístí na hlavní školu, v ostatních dnech žáky na hlavní školu odvede pedagog.

Obědy budou mít žáci normálně ve výdejně na hlavní škole. U kulturního domu jsou i stojany na kola, ale chtěl bych všechny upozornit, že si kola musí žáci zamknout a škola nenese odpovědnost za případnou ztrátu kola (stejně jako v areálu školy- Školní řád). 

Učebny v kulturním době budou samozřejmě vybaveny všemi hygienickými prostředky jako ve škole. 

Děkuji Vám rodičům tímto za pochopení tohoto mimořádného opatření.

Mgr. Leon Hahn, ředitel školy

Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít