Konzultace 22. a 23. 11. 2022 14.11.2022

Konzultace 22. a 23. 11. 2022

Vážení zákonní zástupci,

dne 22. a 23. 11. 2022 proběhnou konzultační dny v době od 15:00 do 17:00. Konzultace opět  nabídneme jak osobně tak online na konkrétní čas (10 minutové intervaly).

Vyšší stupeň:

• úterý 22. 11. - konzultace osobně na budově hlavní školy
  • středa 23. 11. - konzultace online formou

Nižší stupeň:

• úterý 22. 11. - konzultace online formou
  • středa 23. 11. - konzultace osobně na budově červené školy a v Zábřehu

Všem žákům budou do Gmailu zaslány přihlašovací tabulky ke konkrétním učitelům a budete si moci rezervovat konkrétní čas pro individuální konzultaci na oba dva dny (osobně i online).

V Gmailu i Dm Softwaru naleznete odkaz pro přihlášení k online schůzce s konkrétním učitelem, stačí na odkaz pouze kliknout, budete do hovoru přesměrováni a poté kliknete na zelené tlačítko „Připojit se“.

Konzultace budou probíhat po 10 minutových blocích a moc prosím zákonné zástupce o dodržení těchto časových limitů.

Rezervační tabulky budou aktivní do úterý 14:30 hod., poté budou  opět aktivní po skončení konzultací a zase do středy 14:30 hod.

Pokud se stane, že se termíny zaplní, kontaktujte prosím Emailem nebo zprávou do Dm Softwaru (elektronická žákovská knížka) konkrétního pedagoga a po domluvě bude sjednán jiný individuální termín. Kontakty na pedagogy najdete na webu školy.

Martina Jakubčíková, zástupkyně ředitele školy