Oznámení - přecházení na oběd 21.11.2022

Oznámení - přecházení na oběd

Vážení zákonní zástupci,

dle sdělení vedení města bude ode dneška po dobu minimálně do konce týdne uzavřen příchod do školní jídelny v bývalé restauraci Neptun z hlavní ulice Opavské z důvodu stavebních prací. Žáci vyššího stupně musí přejít přes přechod pro chodce u pošty a poté kolem kostela přejít na ulici Podubí a odtud spodní cestou do výdejny jídla. Totéž platí pro případný návrat do školy.

Žáci nižšího stupně již do výdejny chodí spodní cestou přes ulici Podubí. Je ale nutné, aby nově žáci po obědě ve výdejně stravy neodcházeli na Opavskou ulici, ale šli po ulici Podubí.

Žáci budou ve škole o těchto skutečnostech poučeni, ale žádám rodiče, aby s žáky také danou situaci probrali. V příštím týdnu by již měl být přístup do výdejny opět umožněn z Opavské ulice.

Děkuji Vám všem za spolupráci.