Nové informace - výdejny stravy 12.11.2020

Nové informace - výdejny stravy

dnes 12. listopadu jsem obdržel dopis ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy ohledně návratu žáků 1. a 2. ročníků do školy od středy 18. listopadu 2020 a také informační leták k provozu škol a školských zařízení (viz příloha).  O systému provozu naší školy včetně školní družiny jsem Vás informoval již v předchozím oznámení.

Na základě nových informací oznamuji všem rodičům systém provozu školních výdejen od 18. listopadu 2020.

Výdejna Zábřeh:

• Ve školní jídelně se budou prezenčně stravovat pouze žáci 1. a 2. ročníku, kteří jsou ve škole a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti od 12:00
  • Ostatní žáci, zaměstnanci školy a cizí strávníci si mohou stravu odebrat výdejním okénkem (u vstupu do školy) a to do vlastního jídlonosiče od 11:30 do 12:00 hod.

Výdejna na Zámku:

• Ve školní jídelně se budou prezenčně stravovat pouze žáci 1. a 2. třídy, kteří jsou ve škole a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti

Výdejna na Hlavní škole:

• Žáci při distanční výuce mají nárok na dotovaný oběd a v této výdejně si jej budou moci odebrat výdejním okénkem a to do vlastních jídlonosičů od 18. 11. 2020. Výdejní okénko bude u bočního vchodu do školy (branky) z Nádražní ulice z důvodu stavby ve škole. Výdejní okénko bude označeno. Tato výdejna slouží pro odběr stravy žáků při distanční výuce pro vyšší i nižší stupeň a to v čase od 12:00 do 13:00 hod.