Oznámení rodičům žáků 1. a 2. tříd 11.11.2020

Oznámení rodičům žáků 1. a 2. tříd

dnes ministr školství Robert Plaga oznámil, že ve středu 18. 11. se mohou vrátit do škol žáci 1. a 2. ročníků základních škol.

Tímto oznamuji všem rodičům, že naše škola v Zábřehu a "Červená škola" v Dolním Benešově bude od 18. listopadu pro návrat žáků připravena. Obědy budou mít všichni původně přihlášení žáci 1. a 2. tříd automaticky nahlášeny. Jejich případné odhlášení musí rodiče provést sami. Školní družina bude v provozu v normálním režimu.

Žáci budou z bezpečnostních důvodů nosit roušku během výuky ve třídách, ve společných prostorách a také ve školní družině. Žádám rodiče o dohled pro řádné dodržování tohoto opatření.

Výuka tělesné výchovy a hudební výchovy nebude probíhat. Vyučující ale mohou s dětmi absolvovat zdravotní vycházky.

Všechna další preventivní opatření (nemísení kolektivů, hygienické požadavky, ...) budou školou zajištěna dle instrukcí ministerstva školství a zdravotnictví.