Rotační výuka - 2. stupeň od 10. 5. 2021 4.5.2021

Rotační výuka - 2. stupeň od 10. 5. 2021

od 10. května bude dle vládního sdělení obnovena prezenční výuka 2. stupně na Základních školách našeho kraje. Výuka bude probíhat rotačním způsobem. Styl rotační výuky na naší škole bude nastaven takto:

Od 10. května (lichý týden) a následně všechny liché týdny budou ve škole prezenčně třídy 6. A, 6. B, 8. A a 8. B. Ostatní třídy budou vzdělávány distančně.

Od 17. května (sudé týdny) budou ve škole prezenčně vzdělávány třídy 7. A, 7. B, 9. A a 9. B. Ostatní třídy budou vzdělávány distančně.

Žáci budou v pondělí a ve čtvrtek testováni antigenními testy, bližší informace o časech a průběhu testování sdělí třídní učitelé.

Obědy budou při prezenční výuce vydávány ve výdejně stravy dle časového harmonogramu.

Žáci, kteří budou odebírat obědy výdejním okénkem při distanční výuce, budou mít možnost odebrání v těchto časech: od 11:30 do 12:00 a poté od 13:45 do 14.00.

Žáci se z důvodu zachování homogenity tříd budou přezouvat až ve své třídě. Bližší informace obdrží žáci přímo ve škole.

Žáci musí mít během celého pobytu ve škole nasazeny roušky či jinou povolenou ochranu nosu a úst.

Bližší informace sdělíme neprodleně po obdržení z ministerstva školství či zdravotnictví. Zatím škola oficiální cestou informace neobdržela.