Školní družina a výdejna - nižší stupeň 20.9.2021

Školní družina a výdejna - nižší stupeň

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

Zřizovatel školy, Město Dolní Benešov, informoval vedení školy, že v prostorách budovy Zámku proběhne rekonstrukce střechy a stropů. Jelikož v těchto prostorách máme umístěnu školní družinu a školní výdejnu, budeme nuceni vše přemístit do náhradních prostor a to již od pondělí 27. 9. 2021.

Pro školní výdejnu bude po dobu rekonstrukce sloužit nově vybudovaná výdejna v prostorách bývalé restaurace Neptun, která byla odsouhlasena krajskou hygienickou stanicí a byla řádně zapsaná v rejstříku škol. Provoz výdejny bude upraven tak, aby nedocházelo k vysoké naplněnosti výdejny žáky v určitých časech. Žáci se tedy vystravují a poté odcházejí z výdejny sami domů, nebo do školní družiny s vychovateli.

Školní družina bude po dobu rekonstrukce Zámku pracovat v budově Červené školy, využívat bude volné učebny, kmenové učebny a další prostory včetně venkovního areálu. Pro vyzvednutí žáků z družiny mohou rodiče využívat nejen vstup z Opavské ulice, který je velmi frekventovaný, ale také vstup brankou z ulice Podubí.

Velmi se omlouvám za všechny tyto změny a problémy s tím způsobené, ale oprava budovy Zámku je dle zřizovatele školy velmi akutní.