• Změna začátku odpolední výuky - 8. a 9. ročník

Změna začátku odpolední výuky - 8. a 9. ročník 20.9.2021

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

Oznamuji Vám tímto, že jsem se rozhodl o posunutí začátku odpoledního vyučování o 15 minut, tedy na 13:30 hodin a to od čtvrtku 23. 9. 2021.  Konec odpolední výuky pak nově bude v 15:10 hodin. Žákům z Kozmic a ze Zábřehu by měly navazovat spoje - autobus či vlak. Důvodem rozhodnutí je zjištění z úvodních dnů školního roku, že se žáci nestihnou včas přemístit ze školní výdejny v restauraci Neptun na odpolední vyučování zpět do školy, případně do tělocvičny na Osadě Míru. Žáci jsou nuceni poobědvat velmi rychle a to může vést ke zdravotním komplikacím.

Z tohoto důvodu jsem podnikl tento krok. Změna se promítne i ve Školním řádu po odsouhlasení Školskou radou. Pokud nová situace zkomplikuje některým žákům přesun do zájmových útvarů, dejte mi prosím vědět a zkusíme najít vhodné řešení. Po skončení stavebních prací na hlavní škole se vrátí zpět i původní začátek odpolední výuky.

Děkuji Vám za pochopení.