Výuka na 2. stupni ZŠ - září 30.8.2021

Výuka na 2. stupni ZŠ - září

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

na budově školy na Nádražní ulici stále probíhá přístavba odborných učeben a další práce s tím související. Bohužel došlo během hlavních prázdnin k opakovanému zatečení do horního patra školní budovy a učebny ve 2. patře se momentálně opravují. Měly by být připraveny k výuce od října.

Z tohoto důvodu bude výuka některých tříd probíhat zatím v náhradních prostorách v suterénu a na "Červené škole". Byly zde vytvořeny prozatímní, ale plnohodnotné třídy pro výuku. Umístění tříd bude takto:

VI.A + VI.B - budou od 2.9. na Červené škole, ale zahájení 1. 9. proběhne v tělocvičně na Nádražní ulici

VII.A, VII.B a VIII.A - v 1. patře (ve svých třídách)

VIII.B - učebna výtvarné výchovy

IX.A - školní jídelna

IX.B - školní dílny

Žáci do školy přicházejí hlavním vchodem z Nádražní ulice.

Dále bych chtěl oznámit, že výdej obědů bude pro vyšší stupeň od 2. září probíhat v bývalé cukrárně v restauraci Neptun. Výdejna byla schválena během prázdnin krajskou hygienickou stanicí a byla zapsána do rejstříku škol. Výuka žáků vyššího stupně bude ukončena v budově hlavní školy na Nádražní ulici nebo v tělocvičně na Osadě Míru a žáci potom budou sami přecházet na oběd do restaurace Neptun. Tam bude během stravování zajištěn dozor. Žáci budou třídními učiteli poučeni o bezpečnosti při přecházení na oběd, přesto Vás ale prosím také o poučení svých dětí.

Tento školní rok bude pro žáky i zaměstnance naší školy velmi složitý z důvodu probíhajících prací a stěhování, ale věřím, že po dokončení přístavby hlavní školy vznikne krásná moderní škola.

Děkuji Vám všem za pochopení a těším se na spolupráci.

Leon Hahn, ředitel školy